ده روز سکوت

تاریخ انتشار در وبگاه عبدالله شهبازی:
دوشنبه 31 تير 1387/ 21 ژوئيه 2008، ساعت يک صبح

ده روز است که درباره حادثه حمله مسلحانه به اتومبيل و ترور نافرجام خود سکوت کرده‌ام تا در روند رسيدگي قضايي به اين پرونده و شناسايي و مجازات عاملان آن بهانه‌اي براي اخلال ايجاد نشود. اين حادثه را رها نخواهم کرد و به يقين مصرّانه در راه شناسايي و معرفي عاملين آن خواهم کوشيد. ننوشتم تا بهانه‌جويان نگويند با «رسانه‌اي کردن پرونده» کارشکني کرده‌اي. هم‌اکنون، مراحل تحقيقات در شعبه 5 اداره آگاهي (ويژه قتل و آدم ربايي) به اتمام رسيده و پرونده براي رسيدگي به شعبه 13 بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شيراز ارسال شده. هم‌زمان، سازمان قضايي نيروهاي مسلح فارس نيز در حال پيگيري پرونده است.

در اين فاصله، مطلع شدم که علاوه بر وثيقه سنگين يکصد ميليون توماني، که به دليل عدم تناسب با اتهام (شکايت دال بر «توهين و افترا و تشويش اذهان عمومي») غيرقانوني است، به دستور دادستان عمومي و انقلاب شيراز ممنوع‌الخروج نيز شده‌ام. نمي‌دانم تاکنون چند نفر را به اتهام «توهين و افترا» در ايران ممنوع‌الخروج کرده‌اند. من که حتي از سفر به تهران نيز پرهيز داشته‎ ام تا چه رسد به خارج از ايران. به خدا، اين رفتارها زشت است. وهن است براي قوه قضائيه.

در انتظارم. زماني که سير حوادث روشن شد، گفتني‌ها را خواهم گفت. والسلام.

Advertisements

برچسب‌ها: , ,

یک پاسخ to “ده روز سکوت”

  1. احمد قدیری ابیانه Says:

    استاد سلام علیکم . از اینکه برای ارائه ی مطالب مفید و حق مدارانتون به اینجا پناه آورید واقعاً متأسفم . با فیلتر سایت شما مدتی از خواندن مطالبتون محروم بودم تا اینکه با عزیمت به خارج کشور (مکزیک) به دلیل ماموریت پدرم و دسترسی به اینترنت بدون فیلتر ، مجدداً امکان مطالعه ی آن برایم فراهم شد . در ضمن حضور شما در وبلاگ نگارنده موجب خرسندی خواهد بود . در راه حق موفق باشید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: