اطلاعيه مهم: انتشار فهرست اسامي بهائيان را محکوم مي‌کنم!

اطلاعيه مهم: انتشار فهرست اسامي بهائيان را محکوم مي‌کنم!

دوشنبه 7 بهمن 1387/ 26 ژانويه 2009، ساعت 11:30 بعد از ظهر

در روزهاي اخير فهرستي از اسامي تعدادي از بهائيان شيراز در 31 صفحه به شکل وسيع پخش شده است. اين فهرست به همراه متن چند استفتا از امام خميني (ره)، رهبر معظم انقلاب و تعدادي از مراجع تقليد درباره فرقه بهائي است به گونه‌اي که احساسات ديني را عليه بهائيان فوق تحريک کند. در اين فهرست مشخصات کامل تعدادي بهائي داراي مشاغل مختلف، از نقاش و جوشکار و نجار تا پزشک و کارمند بيمارستان و غيره، به همراه آدرس دقيق محل کار يا سکونت آنان ديده مي‌شود.

اين اقدام، که از سوي کانون‌هاي معين صورت گرفته، سرآغاز توطئه‌اي جديد است که مي‌تواند پيامدهاي زشت و ناگوار داشته باشد؛ مانند حمله به بهائيان فوق و ترويج خشونت سازمان‌يافته. اين حرکت دسيسه‌گرانه را، که فعلاً در آغاز راه است، به شدت محکوم مي‌کنم و توجه مسئولين قضايي و نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي کشور و استان را به ابعاد خطرناک و ماهيت بغرنج آن جلب مي‌نمايم.

اين اقدام با هدف ايجاد تنش و به تبع آن گسترش موج جهاني عليه جمهوري اسلامي ايران طراحي شده و بايد به عنوان مقدمه توطئه‌اي سازمان‌يافته عليه امنيت ملّي ارزيابي شود و شبکه عوامل آن، در هر مقام و در هر نهاد، شناسايي و تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.

تصوّر مي‌کنم يکي از اهداف اصلي اين دسيسه مخدوش کردن وجهه علمي و سياسي من و جلوگيري از تداوم کار پژوهشي و انتشار آثارم است.

Advertisements

برچسب‌ها: , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: